Lennat Jirlow färglitografi

479509

LENNART JIRLOW (född 1936): Musikensemble, signerad L Jirlow, 135/275, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x32 cm

Tavelvagn 3

Lennat Jirlow färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3423050
3 200
3417628
3423048
3417628
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.