Marinmålning

479508

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Marinmålning, signerad och daterad J.E. Bohm -85, olja på kartong, ca 35x45 cm

Ytsmuts, färgbortfall, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Marinmålning

Budhistorik (2 bud)

3431749
3423181

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.