Ljuskrona plafondmodell

479507

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med prismor, elektrifierad med 6 glödlampshållare, höjd ca 45, diameter 47 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona plafondmodell

Budhistorik (13 bud)
3428933
850
3427133
3427388
750
3427133
700
3427382
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.