Skrivbord mahogny

479501

SKRIVBORD, mahogny, 1950-tal, kortsidor med klaffar, 2 lådor, mässingsbeslag, höjd ca75, 130-220x78 cm

Vissa fanérskador, visst slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord mahogny

Budhistorik (5 bud)
3428340
750
3428325
700
3426967
600
3425930
3424621

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.