Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

479499

JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (född 1935): Blå damen, signerad Cassigneul, EA, färglitografi, bladmått ca 76x54 cm

Fack 24

Budhistorik (18 bud)
3428548
1 800
3428544
1 700
3428540
1 600
3428539
3428531
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.