Reinhold Ljunggren färglitografi

479498

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 262/310, färglitografi, ca 33x42 cm

Fack 1

Budhistorik (18 bud)
3428869
3428867
1 400
3428868
1 300
3428867
3428865

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.