Mona Huss Wallin färglitografi

479497

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "BP-mack, Vy över Stockholm", signerad och daterad M Huss W -79, 70/450, färglitografi, ca 64,5x49,5 cm

Fack 24

Budhistorik (13 bud)
3428379
1 600
3427985
3427345
1 400
3426970
1 300
3418874

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.