Skrivbord med uppsats

479495

SKRIVBORD, med uppsats, omkring 1900, fanérat i ek, läderklädd bordsskiva, höjd ca 150, 230x104 cm

Slitage, sprickor, fanerbortfall

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 18

Skrivbord med uppsats

Budhistorik (4 bud)

3423011
3423010
1 900
3422827
3419395

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.