Skrivutensilier 1800-talets slut

479494

SKRIVUTENSILIER, porslin, 1800-talets slut, fat med bläck och salthorn, dekor av blommor med guldkant, fatets längd ca 22,5 cm

Slitage, bläckhornets lock med skada

Keramik/Porslin

Budhistorik (1 bud)

3425086
2017-08-22 10:02:36

2017-08-24 kl 21:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.