Soffbord mahogny

479493

SOFFBORD, mahogny, 1950-tal, skiva med dubbla klaffar, sammankopplad benställning, höjd ca 60, 90-140x53 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord mahogny

Budhistorik

2017-08-24 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.