Byrå mahogny

479486

BYRÅ, mahogny, 1950-tal, modell med 5 ldr, detaljer i ek och bok, höjd ca 114, 48x82 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 7

Byrå mahogny

Budhistorik (29 bud)
3428354
9 400
3428356
9 200
3428354
8 800
3428355
8 600
3428354
8 400

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.