Spegel 1950-tal

479481

SPEGEL, ram i teak, Glas & Trä, Hovmantorp, etikettmärkt, ca 94 x 40 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 1

Spegel 1950-tal

Budhistorik (9 bud)
3428624
700
3428623
650
3428622
600
3428581
550
3428570
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.