Jan Erik Willgohs oljemålning

479480

JAN ERIK WILLGOHS (född 1952): "Å få endene til å mötes", signerad a tergo, J. E. Willgohs, 1020, olja på duk, ca 126x108 cm

Rum 9

Jan Erik Willgohs oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3428589
1 300
3428588
3428422
3428420
900
3428378
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.