Pierre Jean Couarraze

479473

PIRRE JEAN COUARRAZE (1944): ''Lyures Fosseils'', signerad Couarraze, olja på duk, ca 97x162 cm, bok medföljer

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Rum 9

Pierre Jean Couarraze

Budhistorik (15 bud)
3427421
3428463
1 900
3427421
1 800
3428459
1 700
3427421
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.