Ragnar Persson

479469

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör, "Ölkaffet" monogramsignerad R.P, olja på duk, ca 33x41 cm

Tavelvagn 2

Ragnar Persson

Budhistorik (5 bud)
3428194
3428104
2 800
3427301
2 600
3419721
2 400
3418717

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.