Slaktbänk

479467

SLAKTBÄNK, industribord, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Kraftigt slitage, patina

Möbler, Matbord

Rum 14

Slaktbänk

Budhistorik (6 bud)
3424641
3423194
550
3418393
500
3418392
3418391

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.