Susanna Hesselberg färgfotografi typ C

479463

SUSANNA HESSELBERG (Norge, född 1967): No title, signerad, daterad och numrerad på baksidan Susanna Hesselberg 2002, 3/5, färgfotografi typ c, 103x160 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Fotografi, Nutida

Rum 6

Budhistorik (14 bud)
3421832
10 000
3427885
9 800
3421832
9 600
3421831
8 400
3421776
1 700

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.