Orientmatta

479462

ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm

Delar med lagning och delvis hårt slitage

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

3428202
3425013

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.