Soffbord med klaff

479457

SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Soffbord med klaff

Budhistorik (3 bud)

3429211
3428391
3417551

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.