M Pyk litografi Provence

479456

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

M Pyk litografi Provence
Budhistorik (8 bud)
3428349
850
3428048
3427017
750
3427015
700
3427012
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.