Spegel med konsolbord

479454

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, förgylld dekor i pastellage, bordets höjd ca 65, 66x35, spegeln höjd ca 140x62 cm

Slitage, dekor bortfall, reparerad

Speglar

Rum 20

Spegel med konsolbord

Budhistorik (42 bud)
3428851
10 000
3428850
9 800
3428850
9 000
3428846
8 800
3428849
8 600

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.