Harry Wichmann litografi

479453

HARRY WICHMAN (1916-1993): "Skärgårdbåt", signerad Wichmann -68, färglitografi, 55/250, ca 55x38 cm

Fack 6

Harry Wichmann litografi
Budhistorik (2 bud)

3428832
3417777

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.