Oidentifierad olja på pannå

479448

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad f Landén, och daterad 68, olja på pannå, 21x32 cm

Oidentifierad olja på pannå

Budhistorik (13 bud)
3425304
3425381
3425304
750
3425287
700
3425303
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.