Takampel 1900-talets första hälft

479447

TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, mässing, 3 ljuskällor, elektrifierad, höjd ca 62 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage. SAV garanterar ej fuhktionen.

Belysning, Taklampor

Rum 16

Budhistorik (5 bud)
3429073
500
3423649
450
3419222
3418953
3418532

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.