Rullklaffsekretär

479446

RULLKLAFFSEKRETÄR, med utdragbar skiva, insida med kolonetter i svärtat trä, 1900-talets mitt, höjd 108, 48x39 cm

Skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i Utämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 15

Rullklaffsekretär

Budhistorik (1 bud)

3428367
2017-08-24 11:46:53

2017-08-24 kl 18:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.