Oljemålning

479443

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på duk, otydlig signerad och daterad 1837, ca 21x26 cm

Krackelyr, smärre retuscher

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3428975
5 200
3429034
5 000
3428975
4 800
3429033
4 600
3428975
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.