Pallar 1950-tal

479433

PALLAR, 5 st., teak, 1950-tal, benställning i stål, staplingsbara, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 3

Pallar 1950-tal

Budhistorik (9 bud)
3427831
3427458
950
3426612
900
3426275
850
3425432

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.