Fåtöljer

479426

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, dekorspik, djuphäftad klädsel i skinn, på hjul, sitthöjd ca 42, höjd ca 90 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Fåtöljer

Budhistorik (15 bud)
3428400
1 300
3425071
3425071
3423274
3424721
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.