Soffa chesterfieldmodell

479423

SOFFA, 1900-talets andra hälft, chesterfieldmodell, djuphäftad klädsel i skinn, på hjul, längd ca 190, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 20

Soffa chesterfieldmodell

Budhistorik (15 bud)
3423278
3428334
950
3423278
900
3428333
850
3423278

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.