Soffgrupp 1940/50-tal

479422

SOFFGRUPP, 1940/50-tal, organiskt formad modell med stoppad textilklädsel och mahognybetsade ben, sitthöjd ca 38, längd soffa 150 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Soffgrupper

Rum 10

Soffgrupp 1940/50-tal

Budhistorik (20 bud)
3429079
2 800
3429076
2 600
3429072
2 400
3429067
3428327

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.