Serveringsvagn

479421

SERVERINGSVAGN, betsat och lackat trä, 1900-talets mitt, på hjultrissor, höjd ca 66, 74x40 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Serveringsvagn

Budhistorik (6 bud)
3424000
550
3428384
500
3424000
450
3423391
3422931

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.