Bordslampa art deco

479416

SVENSKA METALLVERKEN, bordslampa, art deco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme stående på tre örnar, höjd inkl. skärm ca 55 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa art deco

Budhistorik (8 bud)
3427952
3427914
700
3427912
650
3427749
600
3427746
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.