EWK 5 tuschteckningar

479415

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): "Publicisten", signerad samt numrerad 171/360, färglitografi

Fack 15

EWK 5  tuschteckningar
Budhistorik (5 bud)
3428470
500
3429143
450
3428470
3429142
3428470

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.