Ragnar Falk oljemålning

479401

RAGNAR FALK (1903-1977): Hamnmotiv, signerad R. Falk, olja på duk, 38x48 cm

Ragnar Falk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3435837
1 600
3435765
3435765
1 300
3429056
3429056
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.