Pelle Åberg

479400

PELLE ÅBERG (1909-1964): Musikanter, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 73x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Pelle Åberg

Budhistorik (23 bud)
3434930
13 500
3434614
13 000
3434929
13 000
3434614
12 500
3433362
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.