Carl Harry Stålhane vas

479393

CARL HARRY STÅLHANE (1920-1990), vas, Rörstrand, stengods, signerad R CHS samt SGF, höjd 31,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Design

Carl Harry Stålhane vas

Budhistorik (45 bud)
3427062
9 400
3427060
9 200
3427060
9 000
3427054
8 800
3427059
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.