Ragnar Persson oljemålning

479390

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurer, monogramsignerad RP, olja på pannå, ca 42x49 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3435874
3 200
3435789
3435788
2 800
3434491
2 600
3432471
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.