Erikk Tryggelin oljemålning

479387

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Porträtt, signerad samt daterad 13/7 1915, olja på pannå, 36,5x28 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Erikk Tryggelin oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3432451
8 000
3432447
7 800
3432445
7 600
3432441
7 400
3432433
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.