Herman Neujd, jardinjär, Gustavsberg 1904

479370

HERMAN NEUJD (1872-1931): skulptur, gips, signerad Neujd 1930, höjd ca 36, längd 60 cm

Lagning, vissa nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Budhistorik (28 bud)
3427493
4 600
3427476
4 400
3427488
4 400
3427476
4 200
3427485
4 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.