Eric Hallström

479364

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Patienter på promenad, signerad Eric Hallström, olja på duk, ca 33x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Eric Hallström

Budhistorik (10 bud)
3435339
3435337
2 800
3435001
2 600
3429317
2 400
3424543

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.