Byrå senbarockstil

479362

BYRÅ, 1900-talets första hälft, senbarockstil, gråbemålad, konturerad och profilerad skiva, dragbeslag i förgylld mässing, höjd ca 74, 73x76 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå senbarockstil

Budhistorik (12 bud)
3427076
2 600
3426940
2 400
3421667
3420698
3418747
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.