Fiskare

479359

GUNILLA KUMLIN (född 1938): Fiskare, gouache, signerad G Kumlin samt daterad 1982, ca 16x26,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Fiskare
Budhistorik (4 bud)

3427798
450
3430582
3427798
3427580

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.