Carl Kylberg

479358

CARL KYLBERG (1878-1952): "Den vred boxaren", signerad, blandteknik, ca 39x30 cm

Proveniens: Galleri samlaren okt 1956

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Kylberg
Budhistorik (8 bud)
3434608
2 800
3434270
2 600
3434385
2 600
3434270
2 400
3433885

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.