Soffa skinn

479356

SOFFA, Italien, skinn, 2000-tal, benställning i förkromad metall, sitthöjd 42, 200x95 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa skinn

Budhistorik (3 bud)

3427252
3423311
3416220

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.