Bokhylla 1930-tal

479355

BOKHYLLA, ca 1930-tal, fanérad i flammig björk, bonad, med intarsiadetaljer, flyttbara hyllplan, höjd ca 120, 172 x 29 cm

Breksslitage, senare hyllbärare

Möbler, Hyllor

Rum 14

Bokhylla 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
3426689
550
3426333
500
3420077
450
3418720
3418551

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.