Oidentifierad konstnär

479346

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Två lärda män vid flodbank, tusch och färg på papper, ca 37x53 cm

Slitage, missfärgningar

Orientaliskt, Konst

Fack 14

Oidentifierad konstnär
Budhistorik (3 bud)

3431756
3431405
3420891

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.