Soffbord 1900-talets andra hälft

479344

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glasfiber, vitlackerad centralfot, höjd ca 51, diameter 110 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 13

Budhistorik (5 bud)
3416762
3416761
1 300
3416760
900
3416758
3416757

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.