Karmstolar 4 st modell Confidencen

479343

PER ÖBERG, karmstolar, 4 st, "Confidencen", tillverkade av Åfors Möbelfabrik, brännmärkta, "Confidencestolen 1985" samt numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Budhistorik (11 bud)
3418613
4 400
3427398
4 200
3418613
3425927
3 800
3418613
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.