Matsalsgrupp i regencystil

479338

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, Regency-stil, massiv betsad mahogny, bestående av: matbord, 6 karmstolar, bordets höjd 75, 237x117, stolarnas sitthöjd ca 51 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Skruvar för låsa skivan med ben finns att avhämta vid utlämningen.

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Matsalsgrupp i regencystil

Budhistorik (5 bud)
3427073
500
3427072
450
3426868
3426834
3425631

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.