Byrå pyramidmahogny 1800-tal

479337

BYRÅ, pyramidmahogny, 1800-tal, nygotik, 4 lådor, fasade hörn med parkolonner, översta lådan med dekor av gotiska spetsbågar, höjd ca 82, 103x53 cm, nyckel (1) medföljer

Fanerskador, sprickor, slitage, dekordel medföljer

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå pyramidmahogny 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3425924
1 900
3424266
1 800
3424266
1 700
3425923
1 600
3424266

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.